© 2007 - 2008 г. Спортна федерация на глухите в България. Всички права запазени!

Резултати
ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ
ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА
7-о Европейско първенство по лека атлетика за глухи
София, 8-14 юли 2007
9 юли
10 юли
11 юли
12 юли
14 юли - крайни резултати

Класиране
10 000 м       
  1. V. Kosenko        RUS
  2. R. Nowak           POL
  3. V. Yakubovskiy  RUS

Дълъг скок
  1. A. Iakovlev        RUS
  2. I. Dranakis         GRE
  3. F. Schlosser      GER

Мятане на диск
  1. O. Bilokon        UKR
  2. R. Cohua          FRA
  3. H. Schmidt       GER

100 м
  1. M. Fischer         GER
  2. M. Atig              FRA
  3. R. Sliwka           POL

400 м
  1. S. Mazuro                 UKR
  2. O. Cejas Rodriguez    ITA
  3. P. Ukhanov               RUS

1 500 м
  1. J. Soto Rey      ESP
  2. R. Nowak        POL
  3. A. Silaev          RUS

Висок скок
  1. A. Landar       RUS
  2. A. Savostin     RUS
  3. S. Prypiyalo    UKR

Тласкане на гюлле
  1. M. Kilic          TUR
  2. O. Bilokon      UKR
  3. T. Pazdera      CZE

Хвърляне на чук
  1. J. Vacek        CZE
  2. M. Bgan        RUS
  3. R. Sokol        POL

5 000 м
  1. V. Yakubovskiy  RUS
  2. R. Nowak           POL
  3. V. Kosenko        RUS

400 с препятствия
  1. O. Khodakov     UKR
  2. A. Pankratov      UKR
  3. A. Liiviste           EST

Хвърляне на копие
  1. J. Jacquelin       FRA
  2. M. Hanne         GER
  3. C. Bischlager    GER

200 м
  1. O. Cejas Rodriguez  ITA
  2. A. Mahmed             FRA
  3. S. Mazuro               UKR

800 м
  1. J. Soto Rey    ESP
  2. A. Silaev       RUS
  3. U. Kuecuek   TUR

110 с препятствия
  1. Y. Prokopenko  UKR
  2. K. Bakowski      POL
  3. A. Liiviste          EST

Троен скок
  1. A. Savostin  RUS
  2. A. Landar    RUS
  3. J. Smons     LAT

4 по 100 м
  1. UKRAINE  
  2. GERMANY 
  3. RUSSIA     

4 по 400 м
  1. UKRAINE
  2. RUSSIA
  3. GERMANY
МЪЖЕ
ЖЕНИ
10 000 м
  1. D. Gaynetdinova       RUS
  2. S. Marquez Burdallo  ESP
  3. M. Golovko              UKR

Мятане на диск
  1. N. Ursulenko     UKR
  2. P. Malerova       CZE
  3. L. Voroneckaja  LTU

100 м
  1. T. Chebatarova  BLR
  2. M. Hralko          BLR
  3. M.Bachmatiuk    POL

400 м
  1. A. Tsiarentsyeva  BLR
  2. N. Khaziieva        UKR
  3. K.Golovina         RUS

1 500 м
  1. N. Erofeeva  RUS
  2. E. Zareba      POL
  3. E. Piery        FRA

100 м с препятствия
  1. K. Olenko      EST
  2. Y. Shapoval   UKR
  3. G. Schneid     GER

Хвърляне на чук
  1. B. Sewell           GBR
  2. R. Filimoshkina  UKR
  3. P. Malerova       CZE

5 000 м
  1. D. Gaynetdinova  RUS
  2. M. Golovko         UKR
  3. E. Zareba             POL

400 м с препятствия
  1. E. Manninen  EST
  2. Y. Shapoval  UKR
  3. A. Matthaei   GER

Дълъг скок
  1. M. Hralko          BLR
  2. M. Bachmatiuk  POL
  3. K. Yakovleva    RUS

200 м
  1. A. Tsiarentsyeva  BLR
  2. M. Hanne            CZE
  3. T. Chebatarova    BLR

800 м
  1. N. Erofeeva  RUS
  2. L. Peffers     GBR
  3. V. Holub      UKR

Троен скок
  1. M. Bachmatiuk  POL
  2. M. Hralko         BLR
  3. K. Zuhkova      RUS

Тласкане на гюлле
  1. L. Voroneckaja  LTU
  2. I. Kristoficova   SVK
  3. T. Lvova           RUS

Хвърляне на копие
  1. K. Olenko         EST
  2. C. Doran          GBR
  3. K. Friedrich      GER

Висок скок
  1. E. Zatsepina    RUS
  2. K. Zhukova     RUS
  3. M. Maendsoo  EST

4 по 100 м
  1. BELARUS
  2. GERMANY
  3. ESTONIA

4 по 400 м
  1. BELARUS
  2. RUSSIA
  3. UKRAINE