МЪЖЕ - Група A1
МЪЖЕ - Група B1
МЪЖЕ - Група C1
МЪЖЕ - Група D1
ЖЕНИ - Група A1
ЖЕНИ - Група B1
РЕЗУЛТАТИ
 
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - ОТБОРНО
МЪЖЕ
  1. Тайпе
  2. Германия
  3. Китай
  4. Украйна
  5. Русия
  6. Япония
  7. Полша
  8. Турция
  9. Литва
  10. Чехия
  11. Хърватска
  12. Великобритания
  13. Корея
  14. Иран
  15. Унгария
  16. България
  17. Венецуела
ЖЕНИ
  1. Китай
  2. Япония
  3. Украйна
  4. Корея
  5. Германия
  6. Полша
  7. Русия
  8. Турция
  9. Тайпе
  10. България
МЪЖЕ - ДЕТАЙЛНИ РЕЗУЛТАТИ
ЖЕНИ - ДЕТАЙЛНИ РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРНО СЪСТЕЗАНИЕ
МЪЖЕ - Група 13
МЪЖЕ - Група 14
МЪЖЕ - Група 15
МЪЖЕ - Група 16
ЖЕНИ - Група 1
ЖЕНИ - Група 2
СИНГЛИ
Първите двама в група продължават в основната схема
МЪЖЕ - Група 1
МЪЖЕ - Група 2
МЪЖЕ - Група 3
МЪЖЕ - Група 4
МЪЖЕ - Група 5
МЪЖЕ - Група 6
МЪЖЕ - Група 7
МЪЖЕ - Група 8

МЪЖЕ - Група 9
МЪЖЕ - Група 10
МЪЖЕ - Група 11
МЪЖЕ - Група 12
 
Жени - Основна схема 32
 
Мъже - Основна схема 64
ЖЕНИ - Група 3
ЖЕНИ - Група 4
ЖЕНИ - Група 5
ЖЕНИ - Група 6
ЖЕНИ - Група 7
ЖЕНИ - Група 8
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
5
1
Тайпе

3:0
3:0
3:0
3:0
8
12/0
1
2
Русия
0:3

3:0
3:0
3:0
7
9/3
2
3
Хърватска
0:3
0:3

3:0
3:2
6
6/8
3
4
Гана
0:3
0:3
0:3

0:3
0
0/12
5
5
Иран
0:3
0:3
2:3
3:0

5
5/9
4
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
5
1
Украйна

3:0
3:0
2:3
3:1
7
11/4
2
2
Корея
0:3

2:3
0:3
3:0
5
5/9
4
3
Чехия
0:3
3:2

0:3
3:1
6
6/9
3
4
Китай
3:2
3:0
3:0

3:1
8
12/3
1
5
Венецуела
1:3
0:3
1:3
1:3

4
3/12
5
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
1
Германия

3:0
3:0
3:0
6
9/0
1
2
Великобритания
0:3

3:2
1:3
4
4/8
3
3
България
0:3
2:3

1:3
3
3/9
4
4
Турция
0:3
3:1
3:1

5
6/5
2
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
1
Япония

3:0
3:0
3:2
6
9/2
1
2
Полша
0:3

3:0
3:1
5
6/4
2
3
Унгария
0:3
0:3

0:3
3
0/9
4
4
Литва
2:3
1:3
3:0

4
6/6
3
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
5
6
1
Украйна

3:0
3:2
1:3
3:0
3:0
9
13/5
2
2
Германия
0:3

3:2
1:3
3:0
3:0
8
10/8
3
3
Русия
2:3
2:3

1:3
3:0
3:0
7
11/9
4
4
Корея
3:1
3:1
3:1

3:0
3:0
10
15/3
1
5
България
0:3
0:3
0:3
0:3

3:0
6
3/12
5
6
Гана
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3

0
0/15
6
Отбор
Резултат
Точки
Коефициент
Крайно
класиране
1
2
3
4
5
1
Япония

0:3
3:0
3:0
3:0
7
9/3
2
2
Китай
3:0

3:0
3:0
3:0
8
12/0
1
3
Турция
0:3
0:3

1:3
3:1
5
4/10
4
4
Полша
0:3
0:3
3:1

3:1
6
6/8
3
5
Тайпе
0:3
0:3
1:3
1:3

4
2/12
5
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Kwang KOR

3:0
3:0
3:0
6
9/0
1
2
Mimra CZE
0:3

3:0
3:0
5
6/3
2
3
Bratusa CRO
0:3
0:3

3:2
4
3/8
3
4
Panya THA
0:3
0:3
2:3

3
2/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Gnatyuk UKR

3:0
3:0
1:3
5
7/3
2
2
Calloway GB
0:3

3:0
0:3
4
3/6
3
3
Nedev BG
0:3
0:3

1:3
3
1/9
4
4
Lemus VEN
3:1
3:0
3:1

6
9/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
1
Weicher HUN

2:3
3:1
3
5/4
2
2
Olsen DEN
3:2

3:0
4
6/2
1
3
Kamrani-Masooleh GBR
1:3
0:3

2
1/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Szczepinski POL

3:0
3:0
3:0
6
9/1
1
2
Hres BLR
0:3

1:3
3:0
4
4/6
3
3
Alizadeh IRI
0:3
3:1

3:1
5
7/5
2
4
Sezer TUR
0:3
0:3
1:3

3
1/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Buck GBR

0:3
0:3
0:3
0
0/9
4
2
Kolev BUL
3:0

0:3
3:0
5
6/3
2
3
Wang CHN
3:0
3:0

3:0
6
9/0
1
4
Suzuki JPN
3:0
0:3
0:3

4
3/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
J.T. Jang TPE

3:0
3:0
3:0
6
9/0
1
2
Jercaks LAT
0:3

3:0
3:0
5
6/3
2
3
Neidun BLR
0:3
0:3

3:2
4
3/8
3
4
Wittaya THA
0:3
0:3
2:3

3
2/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Pieta POL

3:0
3:0
2:3
5
8/3
2
2
Szombat HUN
0:3

0:3
0:3
3
0/9
4
3
Durmaz TUR
0:3
3:0

0:3
4
3/6
3
4
Mochizuki JPN
3:2
3:0
3:0

6
9/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Rutowski POL

3:0
1:0
3:0
5
7/3
2
2
Lukosius LTU
0:3

0:3
3:0
4
3/6
3
3
Zhang CHN
3:1
3:0

3:0
6
9/1
1
4
Veliju MKD
0:3
0:3
0:3

3
0/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Tomic CRO

0:3
3:1
1:3
4
4/7
3
2
Matous CZE
3:0

3:0
1:3
5
7/3
2
3
Sanets BLR
1:3
0:3

0:3
3
1/9
4
4
Arima JPN
3:1
3:1
3:0

6
9/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Vahovsky SVK

3:2
0:3
0:3
4
3/8
4
2
Slechta CZE
2:3

3:0
2:3
4
7/6
2
3
Reishel BLR
3:0
0:3

0:3
4
3/6
3
4
Ghorbanivalikchali IRI
3:0
3:2
3:0

6
9/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Mercan TUR

1:3
3:0
1:3
4
5/6
3
2
Kokosha UKR
3:1

3:0
1:3
5
7/4
2
3
Strutt GB
0:3
0:3

0:3
3
0/9
4
4
Hwang KOR
3:1
3:1
3:0

6
9/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
1
Chernyak UKR

1:3
2:3
2
3/6
3
2
Suynaliev RUS
3:1

2:3
3
5/4
2
3
Yang CHN
3:2
3:2

4
6/4
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Silva VEN

0:3
0:3
0:3
3
0/9
4
2
Westling SWE
3:0

1:3
0:3
4
4/6
3
3
Laine FIN
3:0
3:1

0:3
5
6/4
2
4
Kulakov RUS
3:0
3:0
3:0

6
9/0
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Chiang TPE

3:0
3:2
3:0
6
9/2
1
2
Kaludov BUL
0:3

0:3
0:3
3
0/9
4
3
Bencsik HUN
2:3
3:0

3:1
5
8/4
2
4
Theeradet THA
0:3
3:0
1:3

4
4/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Helus CZE

3:0
3:0
2:3
5
8/3
2
2
Ojeda VEN
0:3

0:3
0:3
3
0/9
4
3
Vidakovic CRO
0:3
3:0

0:3
4
3/6
3
4
Asadollah Zadeh IRI
3:2
3:0
3:0

6
6/2
1
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Aygun TUR

3:0
2:3
1:3
4
6/6
2
2
Ziziunas LTU
0:3

0:3
3:0
4
3/6
3
3
Dong CHN
3:2
3:0

3:1
6
9/3
1
4
Mohsehi Ahangar IRI
3:1
0:3
1:3

4
4/7
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
5
1
Pavliukova UKR

3:1
1:3
3:0
3:0
7
10/4
2
2
Zheleva BG
1:3

0:3
0:3
3:1
5
5/10
4
3
Huang CHN
2:3
3:0

3:0
3:1
8
12/1
1
4
Konczak POL
0:3
3:2
0:3

3:0
6
6/8
3
5
Y.C. Chang TPE
0:3
1:3
0:3
0:3

4
1/12
5
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
5
1
Karpuz TUR

0:3
1:3
3:0
3:1
6
7/7
3
2
Y.S. MO KOR
3:0

0:3
3:0
3:0
7
9/3
2
3
Jiang CHN
3:1
3:0

3:0
3:0
8
12/1
1
4
Huczynska POL
0:3
0:3
0:3

0:3
4
0/12
5
5
T.S. Chen TPE
1:3
0:3
0:3
3:0

5
4/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Mazuchova CZE

3:0
3:0
3:0
6
9/0
1
2
Petrova BG
0:3

3:0
3:0
5
6/3
2
3
Onur TUR
0:3
0:3

0:3
3
0/9
4
4
Yanisa THA
0:3
0:3
3:0

4
3/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Lin CHN

3:0
3:0
3:0
6
9/0
1
2
Johansson SWE
0:3

0:3
3:0
4
3/6
3
3
Okubo JPN
0:3
3:0

3:0
5
6/3
2
4
Veliju-Kalajdsiejka MKD
0:3
0:3
0:3

3
0/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Zyla POL

1:3
3:0
3:0
5
7/3
2
2
Ihaba JPN
3:1

3:0
3:0
6
9/1
1
3
Yiginak TUR
0:3
0:3

0:3
3
0/9
4
4
Antipova RUS
0:3
0:3
3:0

4
3/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Baltova BUL

0:3
1:3
0:3
3
1/9
4
2
Jurkova SVK
3:0

3:0
3:0
6
9/0
1
3
Y.J. MO KOR
3:1
0:3

3:0
5
6/4
2
4
Khalafova RUS
3:0
0:3
0:3

4
3/6
3
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Enk GER

0:3
3:0
3:0
5
6/3
2
2
Starikova UKR
3:0

3:0
3:1
6
9/1
1
3
Dermedzhieva BUL
0:3
0:3

3:2
4
3/8
3
4
Churairat THA
0:3
1:3
2:3

3
3/9
4
Име
Резултат
Точки
Коефициент
класиране
1
2
3
4
1
Nestler GER

3:2
0:3
3:0
5
6/5
2
2
Hromova MDA
2:3

1:3
0:3
3
3/9
4
3
Ueda JPN
3:0
3:1

3:0
6
9/1
1
4
S.L. Chang TPE
0:3
3:0
0:3

4
3/6
3
© 2007-2010 Спортна федерация на глухите в България. Всички права запазени!
       1-во Световно първенство по тенис на маса за глухи
       Председателят на Българския олимпийски комитет - Стефка Костадинова оглави организационния комитет по провеждането на Първото световно първенство по тенис на маса за глухи. Шампионатът ще се състои в столицата София от 31 май до 9 юни тази година в Зимния дворец на спорта в студентското градче.
              Решението на олимпийската ни шампионка и световна рекордьорка във високия скок е още едно доказателство за нарастващия авторитет на Спортна федерация на глухите в България, която само в рамките на една година организира трети голям
международен шампионат. През ноември миналата година в София се проведе Световното първенство по футзал, на което нашият тим зае пето място и получи отлични отзиви от Международния комитет за спорт сред глухите. А през юли, също в София се състоя Европейското първенство по лека атлетика.
              Към световното първенство се проявява огромен интерес и досега са получени заявки за участие от 30 държави от цял свят.
СНИМКИ
 

Поздравителен адрес от президента на МКСГ
С голямо вълнение, поднасям топлите си поздрави до всички участващи състезатели, треньори и официални лица в Световното първенство по тенис на маса за глухи в София през 2008 г.

Това престижно събитие се провежда под егидата на Международния комитет за спорт на глухите (МКСГ), организация с над 80-годишна традиция. Ние сме втората най-стара мулти-спортна структура в света. Оценяваме и сме благодарни за подкрепата от страна на Българския олимпийски комитет и Международния олимпийски комитет.

От името на МКСГ искам да изкажа най-искрените си благодарности към Спортна федерация на глухите в България под ръководството на г-н Николай Николов за показаната дълбока съпричастност в продължаването на нашата дълга и горда история на спорта за глухи чрез домакинството си на спортен форум от световна величина за глухи спортисти от почти 100 страни.

Нека най-добрите спортисти и отбори да спечелят чрез честна игра в състезателна среда, свободна от допинг!

д-р Доналда Амънс

Президент на  МКСГ

ДАМС
АГЕНЦИЯ ЗА ХОРА
С УВРЕЖДАНИЯ
Стефка Костадинова оглави организационния комитет